İlk Şampiyon Bu Akşam Belli Olabilir! 

PDO Group tarafından bu sezon 4. sü düzenlenen Efes Dark Ankara Dart Liglerinin ilk şampiyonu bu akşam belli olabilir. Masters Kriket Liginde finale çıkma başarısı gösteren Pool Number One ve Knight Express takımları Final serisinin 3. maçında bu akşam Pool Pub'da karşı karşıya geliyorlar.

En iyi üç maç üzerinden oynanan final serisinde ilk iki maçı kazanma başarısı gösteren Pool Number One takımı bu akşam kendi sahasında oynanacak üçüncü maçı da alması durumunda Efes Dark Ankara Dart Liglerinde şampiyonluğa ulaşan ilk takım olacak.

2007-08 sezonunda PDO Group tarafından düzenlenmeye başlayan Efes Dart Ankara Dart Liglerinde Kriket şampiyonluğuna ulaşan ilk takım, aynı zamanda en fazla final oynama rekorunu da elinde tutan Ç.S.D. takımı olmuştu. 2008-09 sezonunda Ç.S.D takımı ile finalde karşılaşan Crossfire takımı mutlu sona ulaşırken, 2009-10 sezonunda yine finallerin gediklisi Ç.S.D. ile karşılaşan Efes Enfess takımı şampiyon ünvanlı takımların arasına adını yazdırmıştı.

Bu akşam (26.05.2011, Perşembe) oynanacak ve şampiyonu belirleyebilecek olan serinin 3. maçında iki takımımıza da üstün başarılar diliyor ve Türkiye'nin bu seneki en iyi iki Kriket takımının maçını canlı olarak izlemek isteyecek tüm dartseverleri saat 20:30'da Pool Pub'a davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

PDO Group