DART'n DARK Ankara Yaz Kupasında Final! 

PDO Group tarafından bu sene ilk defa düzenlenen ve 11 Temmuz Pazartesi akşamı atılan dartlarla başlayan Dart'n Dark Ankara Yaz Kupası'nda finalin adı belli oldu: Number One - Zıvana.

500'ün üzerinde sporcuyla 51 takımın 9 grupta oynadığı Yaz Kupası'nda Playoff maçları da 5 Ekim çarşamba günü sona erdi. Playoff maçları sonucunda Kabile Dart Bar takımı Number One ile Republic Pub takımı Zıvana Yaz Kupası şampiyonluğu için karşı karşıya gelme hakkı elde ettiler. Bu iki takımın yanı sıra Playoff yarı final maçlarının kaybeden tarafları Love and Marrige ile Blues Brothers takımları 3. lük kupası içine karşı karşıya gelecekler.

Bu vesile ile başta final oynama hakkı kazanmış takımlarımız olmak üzere derece almak için maç yapacak olan tüm takımlarımızı tebrik eder, son maçlarında sonsuz başarılar dileriz.

Dart'n Dark Ankara Yaz Kupası'nda önceden açıklanan final tarihinde ise bir değişiklik yaşanmıştır. Daha önceden 9 Ekim olarak açıklanan ödül ve final gecesi "12 Ekim Çarşamba" akşamı tarafsız mekan olan "Golden Dart Bar"da yapılacaktır.

Buna göre; 12 Ekim Çarşamba akşamı hem Şampiyonluk maçı, hem de 3. lük maçı oynanacak, ayrıca Dart'n Dark Yaz Kupasında dereceye giren takımlara ödülleri takdim edilecektir. Dart'n Dark Ankara Yaz Kupası'nda ilk 3 sırayı alan takımlar kupa ve madalya ile ödüllendirilirken sponsorumuzla yürüttüğümüz çalışmalarda bir son dakika aksiliği çıkmazsa Çeyrek Final'e kalmayı başarmış 8 takımımıza elde ettikleri dereceye göre çeşitli seviyelerde maddi ödül dağıtılacaktır.

Yaklaşık 3 ay süren Yaz Kupası'nın sonunda başarılı takımların alkışlanması ve yazın bitişinin kutlanması için düm dart camiasını ödül töreninde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Dart'n Dark Ankara Yaz Kupası Şampiyonluk, 3. lük maçları ve Ödül Töreni;
Tarih: 12 Ekim 2011 Çarşamba
Yer: Golden Dart Bar
Saat 20:00

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

PDO Group