Büyük Final ve Ödül Töreni! 

 

 

21 Kasım 2011 tarihinde atılan dartlarla başlayan ve bu sene 5. sini bitirdiğimiz Pub's Darts Challenge'ın sonuna geldik. Challenge'ların hemen hepsinde şampiyonlar, üst klasmana yükselen ve alt klasmana düşen takımlar belli oldu. Şimdi geldi en büyük şampiyonun belli olmasına. Masters 501 Challenge Şampiyonu sonunda belli oluyor!

Son iki sezonda olduğu gibi bu sezonda Number One ve Efes Enfess takımları kozlarını bir kez daha Challenge Finalinde paylaşacaklar. Son iki sezonun şampiyonu Number One ünvanını korumaya çalışırken, şampiyonluğu geçen sene Sudden Death leginde son double'la kaybeden Efes Enfess bu sene şeytanın bacağını kırmaya çalışacak.

Bu müthiş final maçının arkasından ise 2011 - 12 sezonunun ödül töreni yapılacak. Yaklaşık 7 ay süren sezonda başarılı takımların alın terlerinin karşılığını alacağı törende aynı zamanda çeşitli Challenge ve klasmanlarda elde edilen kişisel performanslar da ödüllendirilecek.

Son dört senede 312 Arena hariç sürekli çeşitli salon ve otellerde düzenlenen final maçı ve ödül töreni akşamları her sene yaşanan aksilik ve aksaklıklar sebebiyle bu seneden itibaren dart mekanlarında yapılacak.

Dartın ve dartçıların daha iyi tanındığı, gereksiz taşımaların, düzenlemelerin, anlaşmazlıkların yaşanmasının gerekmeyeceği ortamlarda düzenlenecek törenlerin tüm camiamız için daha sağlıklı ve keyifli bir hal alacağına inanıyoruz.

Ödül törenimize ligimizde yer almış ya da almamış tüm dart severler davetlidir. Şimdiden final maçında yer alacak her iki takımımıza iyi şanslar dilerken tüm misafirlerimize iyi eğlenceler diliyoruz.

Tarih: 23 Haziran 2012 Cumartesi
Saat: 19:00
Yer: NRY Cafe & Pub
Adres: Sedat Simavi Sok. No:30/A Çankaya

Saygılarımızla.

PDO Group